• Menič napätia hybridný REVO VM II 5,5 KW48V

Menič napätia hybridný REVO VM II 5,5 KW48V

919,02
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód produktu:
04230563
Výrobca:
REVO

Tento hybridný menič napätia kombinuje napájanie batérií zo siete a z FV panelov. Umožňuje tak stabilne dodávať elektrickú energiu spotrebičom, pretože plynule prepína medzi prevádzkou na batérii a verejnou sieťou. Pomocou displeja a tlačidiel je možné nastaviť parametre podľa požiadaviek, napr. nabíjací prúd a napätie a ďalšie. Je možné nastaviť aj prioritu prepínania medzi AC a FV panelmi. Sieťové napájanie je tiež možné úplne vypnúť. Menič dovoľuje paralelnú prevádzku až 9 meničov s voliteľným modulom paralelného rozhrania. Je možné zapojiť / synchronizovať tri meniče pre trojfázové siete s voliteľným modulom paralelného rozhrania. Menič podporuje komunikáciu pomocou wifi.

Zariadenie je kombináciou meniča s čistou sinusovkou, UPS a MPPT regulátora pre solárne panely. Ide teda o záložný zdroj so zálohovaním verejnou sieťou alebo generátorom, nabíjačkou batérií a MPPT solárnym regulátorom, pričom prioritu zálohovania je možné nastaviť aj inverzne, t. j. prioritou verejnej siete a zálohou z batérií alebo FV panelov.

Parametre výrobku:

- systémové napätie 48V

- menič s čistou sinusovkou

- nabíjací prúd batérie pri prevádzke zo siete 80A

- nastaviteľná priorita AC alebo BAT

- kompatibilný s napätím generátora alebo verejnej siete, menič sa sfázuje s AC vstupom, čo umožňuje použitie troch zhodných meničov s strážnym relé na napájanie trojfázových systémov

- ochrana proti preťaženiu, skratu a vybitiu batérií

- automatický reštart inteligentnej poštartovacej batérie

- (max. 5500 W) Menič je určený na použitie len v sieťach TN-S alebo TN-C-S, podľa aktuálne platných noriem. Pri používaní v sieťach TN-C (dvojvodičové, fáza+pracovná zem) hrozí poškodenie alebo nesprávna funkcia zariadenia.

Upozornenie: Zapojenie prístroja musí vykonávať len osoba s príslušnou odbornou kvalifikáciou alebo špecializovaná firma!

Napísať recenziu