• PowerBank EMOS WI 1021D, 10000mAh, 22,5 W+Wireless

PowerBank EMOS WI 1021D, 10000mAh, 22,5 W+Wireless

27,85
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód produktu:
04240575
EAN:
8592920109885
Výrobca:
EMOS

Nie vždy je možné dostať sa k zdroju energie, ktorý by nabíjal z elektrickej siete. Preto je ideálne mať po ruke prenosnú powerbanku, ktorá vás dokáže v týchto krízových situáciách zachrániť. A presne takým užitočným pomocníkom pre vás bude Powerbanka EMOS WI 1021D. Ušetrí vám plno času vďaka svojej mimoriadnej rýchlosti nabíjania až 22,5 W a rýchlosti až 15 W pri bezdrôtovom nabíjaní. Powerbanka je kompatibilná s technológiou MagSafe, ktorá bola navrhnutá priamo pre potreby rýchleho a bezpečného bezdrôtového nabíjania. Ladné úzke telo powerbanky obohatené praktickým LED displejom je pokryté špeciálnou povrchovou ochranou proti poškriabaniu, ktorá zamedzí nežiaducim vadám na jej kráse. To všetko je navyše dodávané s 3A USB-C káblom a samolepiacim magnetickým krúžkom.

Super výkonný 20W výstup USB-C vám tak zaistí rýchle nabíjanie vášho smartphonu, tabletu, elektronickej čítačky alebo slúchadiel. Hravo a rýchlo si dokáže poradiť aj s bezdrôtovým nabíjaním rýchlosťou až 15 W pri vybraných typoch mobilných telefónov. Powerbanka je vybavená štandardným rozhraním USB-A aj najnovším USB-C pre nabíjanie aj vybíjanie. Súčasťou balenia je aj vysokorýchlostný 3A USB-C kábel, vďaka ktorému bez problémov nabijete ako svoj telefón, tak aj samotnú powerbanku alebo iné elektronické zariadenie.

Powerbanka EMOS WI 1021D je kompatibilná s najnovšou patentovanou technológiou MagSafe od Apple. Takto vybavené telefóny sa tak vďaka magnetu ľahko prichytia k povrchu powerbanky a docielia tak ľahké a stabilné spojenie počas nabíjania. A pre tých, ktorých telefón nie je vybavený týmto magnetickým mechanizmom, je súčasťou balenia samolepiaci magnetický krúžok.

Vďaka LED digitálnemu displeju zistíte vždy včas, kedy je potrebné zahájiť nabíjanie powerbanky, aby bola pripravená získanú energiu odovzdávať vašim zariadeniam späť. Zobrazená hodnota predstavuje aktuálny stav jej nabitia. LED displej tiež dokáže indikovať rýchlonabíjanie a zobrazuje stav bezdrôtového nabíjania. Powerbanka disponuje dvoma USB-A slotmi spolu s USB-C a micro USB slotom. Vďaka nim sa stáva multifunkčným pomocníkom na dobíjanie ľubovoľných USB zariadení. USB-C slot podporuje funkciu rýchleho nabíjania. Slúži teda zároveň ako vstup aj výstup. Súčasťou balenia je aj 3A vysokorýchlostný USB-C kábel, teda jeho dokupovanie nie je potrebné. Vďaka funkcii Passthrough dokážete naraz nabiť powerbanku aj k nej ďalšie pripojené zariadenia.

Vďaka špeciálnej povrchovej úprave proti poškriabaniu zostane váš praktický pomocník ako nový aj keď je nešetrne vhodený treba do dámskej kabelky plnej kľúčov. Jeho matná povrchová úprava navyše dáva powerbance elegantný vzhľad. Powerbanka sa pýši systémom viacnásobnej elektronickej ochrany, ktorá pri nabíjaní chráni ako samotnú powerbanku, tak aj pripojenú elektroniku. Nemusíte sa tak obávať prílišného vybitia, prebitia, preťaženia alebo skratu.

Parametre produktu:

- nabíjajte rýchlo a bezdrôtovo

- výkonný 20W výstup USB-C

- s bezdrôtovým nabíjaním rýchlosťou až 15 W

- kompatibilný s najnovšou patentovanou technológiou MagSafe

- LED digitálny displej

- extra odolná a bezpečná

Technické parametre:

- auto ON/OFF: áno

- kapacita akumulátora: 10 000 mAh/37 Wh

- typ akumulátora: Li-Po 3,7 V

- max. výstupný prúd: 22,5 W

- doba nabíjania: 4 hodiny (s QC)

- passthrough: áno

- farba: čierna

- LED indikátor nabíjania: áno

- LED indikátor stavu batérie: áno

- pribalený kábel: USB-A/USB-C, dáta

- rýchle nabíjanie: PD 20 W + SCP 22,5 W + Dash + Warp charge

- celkový výstupný prúd: 22,5 W

- funkcia LED svietidla: nie

- hmotnosť: 261 g

- materiál: ABS plast

- max. vstupný prúd: 18 W

- ochrana proti podbitiu: áno

- ochrana proti prebitiu: áno

- ochrana proti preťaženiu: áno

- ochrana proti skratu: áno

- prevádzková teplota: 0 °C až +40 °C

- typ vstupného rozhrania: 1× micro USB, 1× USB-C

- typ výstupného rozhrania: 2× USB-A, 1× USB-C

- rozmer: 143 × 70 × 19 mm

- balenie : 1 ks, papierová krabička / 28 ks kartón

Upozornenie: Táto powerbanka bohužiaľ bezdrôtovo nenabíja všetky telefóny a zariadenia, ktoré sú bezdrôtovo nabíjateľné. Je to najmä z dôvodu zabezpečenia kompatibility nabíjania pri využití magnetického nabíjania. Aby magnetické nabíjanie dosahovalo max. možnú rýchlosť a fungovalo správne, nie je čipová sada powerbanky spätne kompatibilná so staršími modelmi telefónov. Ďalej je primárne určená pre bezdrôtové nabíjanie telefónov a nemusí vedieť nabíjať napr. bezdrôtovo nabíjateľné slúchadlá. Ako teda zistíte, či dokáže nabíjať práve Váš telefón? Tu je aktuálny zoznam bezdrôtovo nabíjaných telefónov, ktoré je možné bezdrôtovo nabíjať touto powerbankou. Všeobecne je pravidlo jednoduché - funguje so všetkými modelmi Apple a Samsung a mobilnými telefónmi ostatných značiek vyrobených od roku 2020 a neskôr.
Napísať recenziu