• Sledovač stavu Victron Energy SmartShunt 500A

Sledovač stavu Victron Energy SmartShunt 500A

125,45
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód produktu:
04280166
Výrobca:
Victron Energy

Sledovač SmartShunt je nový model vysoko presného systému monitorovania stavu až dvoch nezávislých batérií bez displeja.

SmartShunt je monitor batérie rovnako ako rad BMV, iba je bez displeja. Displejom sa stáva Váš chytrý telefón s aplikáciou VictronConnect. Aplikáciu VictronConnect si môžete zadarmo stiahnuť na Google Play, alebo v App Store.

SmartShunt sa pripája cez Bluetooth k aplikácii VictronConnect v chytrom telefóne (alebo tablete) a pohodlne si môžete prečítať všetky sledované parametre batérie, ako je stav nabitia, historické informácie a mnoho ďalšieho.

Alternatívne môže byť SmartShunt pripojený a čítaný zariadením GX. Pripojenie k SmartShunt sa vykonáva pomocou kábla VE.Direct.

SmartShunt je dobrou alternatívou k monitoru batérií BMV, najmä pre systémy, kde je potrebné monitorovanie batérií, ale vyžaduje sa menej kabeláže a nie je požadovaný klasický displej.

SmartShunt je vybavený rozhraním Bluetooth, portom VE.Direct a pripojením, ktoré je možné použiť na sledovanie druhej batérie, na monitorovanie v strednom bode alebo na pripojenie teplotného senzora.

Rozdiely v porovnaní s batériovým monitorom BMV712

- Žiadny programovateľný vizuálny a zvukový alarm

Podrobné technické parametre nájdete v priloženom manuáli.

Napísať recenziu