• Zdroj záložný KEMOT PROsinus-1000 700W 12V White

Zdroj záložný KEMOT PROsinus-1000 700W 12V White

114,82
Dostupnosť:
Skladom
Kód produktu:
08840300
EAN:
5901890013109
Výrobca:
KEMOT

Núdzový zdroj KEMOT PROsinus-1000

Technické parametre:

- 1000 VA / 700 W

- Menovitý výkon: 700 W

- Typ batérie: 12 V DC

- Vstupné napätie: 190 - 260 V AC

- Výstupné napätie: 230 V AC +/- 8 %

- Tvar výstupného napätia: čistá sínusovka

- Nabíjací prúd batérie: max. 10 A

- Spínací čas: = <4 ms

- Rozmery: 14,5 x 18 x 34 cm

- Hmotnosť: 6,95 kg

Domáce núdzové napájanie

Systémy núdzového napájania KEMOT chráni vybrané zariadenia pred poruchami napájania, ktoré môžu mať za následok narušenie alebo prerušenie ich prevádzky.

Premýšľate, akú UPS vybrať pre plynový sporák, alebo vás možno zaujíma UPS pre kachle na ekohrášok alebo pelety? Rad PROsinus od KEMOT je perfektný ako núdzový zdroj pre čerpadlá ústredného kúrenia alebo čerpadlá v krbových inštaláciách, rovnako ako indukčné motory, alebo napríklad zariadenia na automatizáciu inštalácií využívajúce tepelné konvektory a akékoľvek zariadenia extrémne citlivé na najmenšie zmeny tvaru napätia. Ich výhodou je čistý sínusový priebeh výstupného napätia (napájajúceho záťaže), vďaka čomu zariadenie zaisťuje stabilnú prevádzku a zabraňuje prehrievaniu indukčných záťaží. Spolu s 12V batériou tvorí kompletný napájací zdroj so zárukou 230 VAC.

Domáci zdroj neprerušiteľného napájania - aplikácia

- Núdzový zdroj pre pece

- RTV zariadenia (TV, tunery, hi-fi, dvd)

- Domáce spotrebiče (chladničky, mixéry)

- Elektrické náradie (vŕtačky, brúsky)

- Napájanie nabíjačiek (smartphony, tablety, telefóny, notebooky)

- Čerpadlá, kompresory (voda, teplo, klimatizácia)

- Kancelárske vybavenie (faxy, počítače, monitory)

Bezpečné domáce núdzové napájanie

Núdzové zdroje KEMOT majú ochranu proti preťaženiu, skratu, príliš vysokému a príliš nízkemu napätiu. Vďaka tomu zaručujú bezpečnosť práce vo vašej domácnosti.

Tri režimy prevádzky

Režim núdzového napájania s funkciou nabíjania prevádza 12V DC napätie dodávané z externej batérie na 230V AC striedavé napätie a dobíja externú batériu. Režim nabíjačky dobíja externú batériu. Invertorový režim, prevádza 12V DC napätie z batérie na 230V AC striedavé napätie.

Neprerušiteľný zdroj konštantnej fázy

Núdzový zdroj KEMOT funguje so zariadeniami, ktoré sú vybavené fázovou detekciou, ako sú niektoré modely plynových pecí. Fáza v našom zariadení je na pevnom mieste bez ohľadu na to, či je napájaná zo zásuvky alebo z batérie.

Núdzový zdroj pre kachle s batériou

Aby bola zaistená najvyššia kvalita prevádzky núdzového zdroja KEMOT, mala by byť pre neho vybraná vhodná batéria. Výber optimálnej batérie je možné vykonať pomocou približného vzorca: záťaž 100 W = odber 10 A z batérie.

Prehľadný LED displej

Núdzové zdroje KEMOT PROSinus sú vybavené priehľadným LED displejom, ktorý zobrazuje aktuálny prevádzkový stav zariadenia. Na displeji môžete kontrolovať oi vstupné napätie, výstupné napätie a úrovne frekvencie. A čo viac, môžete tiež rýchlo skontrolovať úroveň zaťaženia a úroveň nabitia batérie
Napísať recenziu