• Zdroj záložný KEMOT PROsinus-800 500W 12V White

Zdroj záložný KEMOT PROsinus-800 500W 12V White

80,90
Dostupnosť:
Skladom
Kód produktu:
08840298
EAN:
5901890013093
Výrobca:
KEMOT

Núdzový zdroj KEMOT PROsinus-800

Technické parametre:

- 800 VA / 500 W

- Menovitý výkon: 500 W

- Typ batérie: 12 V DC

- Vstupné napätie: 190 - 260 V AC

- Výstupné napätie: 230 V AC +/- 8 %

- Tvar výstupného napätia: čistá sínusovka

- Nabíjací prúd batérie: max. 10 A

- Spínací čas: = <4 ms

V mnohých domácnostiach sú zariadenia, ktoré nám každodenne uľahčujú život, ale na správne fungovanie vyžadujú nepretržité napájanie. V zimnom období si medzi týmto typom zariadenia zaslúži zvláštnu pozornosť kachle a čerpadlá a ďalšie zariadenia zaisťujúce vykurovanie domu. Preto sa v prípade výpadku prúdu oplatí mať núdzový zdroj.

Domáce núdzové napájanie

Systémy núdzového napájania KEMOT chráni vybrané zariadenia pred poruchami napájania, ktoré môžu mať za následok narušenie alebo prerušenie ich prevádzky.

Domáci zdroj neprerušiteľného napájania - aplikácia

- Núdzový zdroj pre pece

- RTV zariadenia (TV, tunery, hi-fi, dvd)

- Domáce spotrebiče (chladničky, mixéry)

- Elektrické náradie (vŕtačky, brúsky)

- Napájanie nabíjačiek (smartphony, tablety, telefóny, notebooky)

- Čerpadlá, kompresory (voda, teplo, klimatizácia)

- Kancelárske vybavenie (faxy, počítače, monitory)

Bezpečné domáce núdzové napájanie

Núdzové zdroje KEMOT majú ochranu proti preťaženiu, skratu, príliš vysokému a príliš nízkemu napätiu. Vďaka tomu zaručujú bezpečnosť práce vo vašej domácnosti.

Tri režimy prevádzky

Režim núdzového napájania s funkciou nabíjania prevádza 12V DC napätie dodávané z externej batérie na 230V AC striedavé napätie a dobíja externú batériu. Režim nabíjačky dobíja externú batériu. Invertorový režim, prevádza 12V DC napätie z batérie na 230V AC striedavé napätie.

Neprerušiteľný zdroj konštantnej fázy

Núdzový zdroj KEMOT funguje so zariadeniami, ktoré sú vybavené fázovou detekciou, ako sú niektoré modely plynových pecí. Fáza v našom zariadení je na pevnom mieste bez ohľadu na to, či je napájaná zo zásuvky alebo z batérie.

Núdzový zdroj pre kachle s batériou

Aby bola zaistená najvyššia kvalita prevádzky núdzového zdroja KEMOT, mala by byť pre neho vybraná vhodná batéria. Výber optimálnej batérie je možné vykonať pomocou približného vzorca: záťaž 100 W = odber 10 A z batérie.

Prehľadný LED displej

Núdzové zdroje KEMOT PROSinus sú vybavené priehľadným LED displejom, ktorý zobrazuje aktuálny prevádzkový stav zariadenia. Na displeji môžete kontrolovať oi vstupné napätie, výstupné napätie a úrovne frekvencie. A čo viac, môžete tiež rýchlo skontrolovať úroveň zaťaženia a úroveň nabitia batérie
Napísať recenziu